SphinxReality  

E. č. 302
   
Typ: Prodej
Charakter: Byt 3+1
Lokalita: E. Krásnohrské, Havířov - Podlesí
Vlastnictví: Družstevní
Výměra: 54 m2
Okres: Karviná
Cena: 1.790.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.: (+420) 604 825 730
 

Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 o výměře 54 m2. Byt se nachází na ul. E. Kráshorské v Havířově - Podlesí s dobrou občanskou vybaveností přímo v místě. Byt nabízí absolutní klid od okolí a nabízí nádherný výhled na Beskydy a celý Havířov.

Byt je situovaný v 11. patře v 11 podlažním domě. Byt disponuje lodžií přístupnou z obývacího pokoje táhnoucí se i podél ložnice a dále balkonu přes kuchyň a další pokoj. Součástí bytu je sklep. Byt je udržovaný, čistý a v dobrém, ale původním stavu. V bytě je zánovní rohová kuchyňská linka, elektřina v mědi. V domě letos došlo k výměně stoupacího vodovodního potrubí a plynu a el. na chodbě. Dům je střežen kamerovým systémem o 4 kamerách, kdy je možno sledovat kdo vchází do domu.

Měsíční náklady na bydlení jsou ve výši cca 5.013,-Kč pro 2 osoby (včetně záloh na teplo, vodu, úklid v domě, splátku rekonstrukce apod.).

Výborná občanská vybavenost v místě - byt se nachází v centru, kde najdeme vše přímo v místě - obchody, lékárny, autobusová spojení MHD ale i meziměstskou.

Financování pomůžeme vyřešit prostřednictvím renomovaných hypotéčních odborníků.