SphinxReality  

E. č. 505
 
  Prodej
Charakter: Zděná celopodsklepená chata
Lokalita: Tyra
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: 297m2
Okres: Frýdek Místek 
Cena: 1.730.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.: (+420) 604 825 730
   

Popis nemovitosti:

Celoročně obyvatelná, zděná, celopodsklepená chata velikosti 3+1 s jídelnou a s garáží Celková výměra pozemku je 297 m2 z toho zast. plocha je 51 m2.
Obytná plocha: 100 m2
Užitná plocha včetně garáže a sklepních prostor je 150m2

Dispoziční uspořádání: 1.PP: garáž pro jedno auto, 3 sklepní prostory pro skladování se vstupem do chaty 1.NP: vstupní chodbička, WC, jídelna propojená s obývacím pokojem, samostatná kuchyň se spíží, sprchový kout 2.NP (podkroví): chodbička z níž se dostaneme do dvou samostatných pokojů a na balkon, ze kterého je krásný výhled Chata je zděná, celoročně obyvatelná, vytápěná krbovými kamny s rozvodem do ústředního topení jak ve spodním, tak horním patře, případně elektrickým přímotopem nebo topidlem na propanbutan, když se Vám nechce roztápět celý krb. Je zde rozvod elektřiny, voda je v chatě zavedena užitková z místního zdroje. Kanalizace je řešena trativodem. V kuchyni nalezneme funkční kachlová kamna případně je možné vařit na propanbutanovém vařiči.

Chata se prodává včetně vybavení. Pokud chcete trávit víkendy s přáteli, nebo máte větší rodinu, pak není problém, chata je vybavena postelemi, letištěm a rozkládacím gaučem, kde se pohodlně vyspí 9 osob. Nemovitost je udržovaná. Před 4 mi lety je dělaná nová střecha.

Zatravněná zahrada je předurčena k rekreaci. K dispozici je posezení odkud je vidět na Javorový vrch. Okolní prostředí lesů skýtá možnost množství procházek v kouzelném lesním a horském prostředí. Příjezd je až k chatě a je řešen věcným břemenem.

Hledáte-li útěk před hektickým městským životem, klid, pohodu a chcete se obklopit horskou přírodou, pak je toto místo určeno pro Vás.

Financování pomůžeme vyřídit prostřednictvím zkušených hypotéčních poradců.