SphinxReality  

E. č. 601
   
Typ: Prodej
Charakter: Rodinný dům 4+1 s jídelnou
Lokalita: Brušperk
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: 738 m2
Okres: Frýdek Místek
Cena: 5.500.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.:
(+420) 604 825 730
Energetiká náročnost: G

Popis nemovitosti:

Nabízíme prodej krásného prostorného rodinného domu 4+1 s jídelnou a s garáží klidné části Brušperku. Nachází se cca 200 m od centra obce cca 10 min. pěšky. Jedná se o zděnou dvoupodlažní nepodsklepenou stavbu se šikmou sedlovou střechou. V k domu je připojena prostorná vytápěná garáž (8 x 4,75 m) s umyvadlem a přívodem vody se sekčními vraty na dálkové ovládání.

- Obytná plocha domu je cca 164 m2
- Užitná plocha domu je 182 m2
- Celková užitná polocha domu včetně garáže 220 m2

Stavba je kolaudovaná v roce 2002. Dům je postaven z přesných tvárnic HEBEL 480 mm, okna plastová s izolačním dvojsklem, střecha zateplena tepelnou izolací a vnitřním obkladem ze sádrokartonových desek. Krytina je z betonoých tašek Bramac, klempířské prvky jsou z titanzinkového plechu. Podlahy v celém domě jsou v pokojích plovucí podlahy ostatní v chodbě, koupelnách i v garáži keramické dlažby. Dům je napojen na obecní vodu, elelktřinu, plyn i kanalizaci. Vytápění je řešeno ústředním topením prostřednictvím plynového kotle měněného v roce 2015. Ohřev vody zajišťuje kotel ÚT. Pozemek je opolocený krátěným nebo živým plotem.

Uspořádání:
1.NP: vstupní předsíň ze které se dostaneme do kuchyně spojené s jídelnou, velkého obývacího pokoje (9,20 x 5,60 m), který je v případě potřeby možno rozdělit na dva pokoje dále sociálního zařízení, kde je sprchový kout, umyvadlo a WC a do kotelny, kde je umístěn kotel - obtná plocha 88 m2
2NP: V patře jsou 3 prostorné pokoje z jednoho z nich je přístup na balkon, koupelna s rohovou vanou, umyvadlem a WC odkud je vstup na balkon. Z chodbičky ze které je zajištěn samostatný vstup do jednotlivých pokojů je i vstup do půdního prostoru - obytná plocha 76 m2

Vřele doporučujeme PROHLÍDKU - kdy poznáte pravé kvality domu, které spočívají ve veklých prostorných místnostech, dobrém dispozičním řešení a výborném umístění domu.

Financování pomůžeme vyřídit prostřednictvím zkušených hypotéčních poradců bez dalších poplatků.