SphinxReality  

E. č. 601
   
Typ: Prodej
Charakter: Rodinný dům 5+1
Lokalita: Kralice na Hané
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: 1.915 m2
Okres: Prostějov
Cena: 5.850.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.:
(+420) 604 825 730
Energetiká náročnost: Energetický štítek se zpracovává, proto dle povinnosti uvádíme zatím třídu G

Popis nemovitosti:

Prodej rodinného domu o velikosti 5+1 - nepodsklepený řadový jednopodlažní. Dům je možno využívat i jako dvougenerační 3+1 a 1+1. Stavení je postaveno do tvaru U, kde další část čtvercového dvora tvoří sousední stavba a oplocení. K domu patří dále zahrada, kde najdeme spoustu ovocných stromů a keřů. Dům je průběžně udržovaný nicméně v původním stavu před rekonstrukcí především interiéru.

- Celková výměra pozemku vč. stavby je 1915 m2, z toho zastavěná část je 948 m2.

Je napojen na obecní vodu, elektřinu a plyn. Na obecní kanalizaci je možné se napojit, v současné době je řešeno odkanalizování žumpou s přepadem. K dispozici jsou ještě další 2 studny, které nejsou v současnosti využívány. Vytápění je řešeno plynovým kotlem.

Uspořádání:
Z ulice je průjezd do dvora ze kterého je vstup do domu:
- veranda, předsíň, 2 místnosti, využívané jako výminek, spíž,
- chodbou a schody do vyvýšené úrovně se dostaneme do kuchyně, 3 pokojů, skladu.
V chodbě mezi výminkem a další obytonou částí je sprchový kout s WC a umyvadlem. Dům je uspořádám jako oddělená bytová jednotka 3+1 a 1+1 (dnes využíváné jako dva pokoje), sociální zařízení je společné, vytápění je oddělené.
- půda je využívána na skladování sena
- na obytnou část domu je navázána hospodářská část, která je využívána jako sklad, půvdoní chlévy jsou propojené se stolařskou dílnou, na kterou navazuje garáž se samostatným vstupem, nad níž je půda.

Vřele doporučujeme PROHLÍDKU - kdy poznáte pravé kvality domu, jedná se o velice pěkný dům vhodný pro bydlení, kde je možné se realizovat i spolu s chovem drobného zvířectva a kutilstvím či spojit s podnikáním.

Financování zařizujeme prostřednictvím zkušených hypotéčních poradců bez dalších poplatků.