SphinxReality  

E. č. 601
   
Typ: Prodej
Charakter: Rodinný dům 4+1 s jídelnou
Lokalita: Havířov - Prostřední Suchá
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: cca 900 m2
Okres: Karviná
Cena: 1.900.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.:
(+420) 604 825 730
Energetiká náročnost: G

Popis nemovitosti:

Nabízíme prodej rodinného domu 4+1 s jídelnou a s garáží. Nachází se v klidné a žádané lokalitě v Havířově – Prostřední Suché. Dům se nachází cca 10 min. pěšky od centra města. Jedná se o zděnou dvoupodlažní celopodsklepenou stavbu kolaudovanou v roce 1957, která byla průběžně udržována. V domě najdeme garáž. Obytná plocha domu je cca 150 m2.

Původní stavba z roku 1957 je kvalitně postavena. Dům je připraven na rekonstrukci dle představ a přání nového klienta. Před cca rokem byla opravena střecha s byly provedeny nové komíny.

Uspořádání:
Sklepní prostor: pod celým domem
1.NP: je tvořeno zádveřím, WC, kuchyní s jídelnou, velkým obývacím pokojem, který byl vytvořen spojením dvou pokojů (možno opět rozdělit na dva pokoje)
2NP: V patře jsou 3 prostorné pokoje, koupelna s komorou, na mezipatře je terasa, která je nad garáží
Půdní prostor: jako úložný prostor

Ohřev vody, která je obecní je řešen samostatným bojlerem, vytápění je řešeno plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. Odkanalizování domu je řešeno žumpou, nově je vybudována obecní kanalizace na kterou zatím dům není napojen. Pozemek je rovný s výměrou cca 900 m2. V případě zájmu je možné k domu koupit i další část přilehlého pozemku evetn. pozemek s hospodářskou budovou.

Vřele doporučujeme PROHLÍDKU.

Financování pomůžeme vyřídit prostřednictvím zkušených hypotéčních poradců bez dalších poplatků.