SphinxReality  

E. č. 602
   
Typ: Prodej
Charakter: Rodinná vila 4+1 s jídenou a garáží
Lokalita: Havířov - Prostřední Suchá
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: 1 564 m2
Okres: Karviná
Cena: 3.990.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.: (+420) 604 825 730
Energetiká náročnost: Energetický štítek se zpracovává, proto dle povinnosti uvádíme zatím třídu G

Popis nemovitosti:

Nádherná prostorná netradičně řešená rodinná vila o velikosti 4+1 s jídelnou, garáží a venkovním bazénem na terase. Nachází se v Havířově - Prostřední Suché (ve velmi žádané lukrativní lokalitě na okraji Havířova, přesto dobře dostupný do centra s veškerou občanskou vybaveností a velmi dobrou dostupností i bez auta). Jedná se o jednopodlažní dům s obytným podkrovím s valbovou střechou s vikýři. Dům je řešen ve vzdušném otervřeném stylu s velkými vzdušnými prostory o velikosti 200 m2 užitné plochy.

V přízemí je krytý vstup, zádveří, kde najdeme i WC, dále pak vstupní hala , která propojuje z jedné strany kuchyň s jídelnou a ze strany druhé prostorný obývací pokoj s krbem a se vstupem na terasu s bazénem. Z haly se dostaneme dřevěným otervřeným schodištěm do obytného podkroví. Za kuchyní je mimo uvedené ještě technická místnost ze které můžeme vejít na balkon.
V podkroví najdeme prostornou ložnici se vstupem na balkon, velkou koupelnu s rohovou vanou umyvadlem WC a bidetem. Otevřený průchozí pokoj sloužící jako pracovna a další prostorný pokoj s šatnou, odkud se dostaneme i na půdu.
Dům je napojen na obecní vodu, elektřinu, plyn, odkanalizování je pomocí ČOV. Možnost napoení na obecní kananlizaci. Vytápění je řešeno plynovým kotlem.

Dům je kolaudován v r. 1996. Základy domu jsou tvořeny základovými pásy spojenými s podkladní železobetonovou deskou, která je opatřena izolací proti zemní vlhkosti. Obvodové zdivo je z tvárnic YTONG tl. 40 cm. Strop v přízemí je železobetonový, strop v podkroví (půda) je dřevěný, součástí střešní konstrukce. Krov je dřevěný, krytina - kanadský šindel, klempířské konstrukce z pozinovaného plechu. Okna včetně balkonových dveří - plastová s izolačním dvojsklem, vstupní dveře dřevěné a garážová vrata vysouvací plastová.

Pozemek o celkové výměře 1 564 m2 je celý oplocen a je rovinatý s vlastním příjezdem a vjezdovou bránou. Zahrada je osázená stromy a keři a přizpůsobená k relaxaci a odpočinku s venkovním zapuštěným bazénem (o průměru 5,5 m a hloubky 1,20 m) přístupným z terasy.

Vřele doporučuji prohlídku. Nemovitost je v zástavbě stávajícíh rodinných domů s dobrou dostupností, kryta před okolním ruchem.

Financování řešíme prostřednictvím našich zkušených hypotéčních poradců se zcela osobním přístupem a bez dalších poplatků.