SphinxReality  

E. č. 603
   
Typ: Prodej
Charakter: Rodinný dům 2x 3+1 s garáží a stáním pro auta
Lokalita: Oldřichovice,   
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: 1294 m2
Okres: Třinec
Cena: 8.150.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.: (+420) 604 825 730
Energetiká náročnost: Energetický štítek se zpracovává, proto dle povinnosti uvádím třídu G 

Popis nemovitosti:

Nabízíme samostatně stojící rodinný dům se zastavěnou plochou 180 m2, který se nachází v obci Oldřichovice u Třince. Je umístěn na okraji obce, kde je výborná dostupnost (školka, škola, autobusová zastávka, obchod, pošta a hospoda. Je kolaudován v r. 1997 a je ve výborném a udržovaném stavu.

Dům je jednopodlažní, podsklepený s obytným podkrovím. V přízemní části domu proběhla rekonstrukce koupelny a jsou k dispozici 2 WC, kde jedno může sloužit pouze pro návštěvy a vy si tak zachováte své soukromí. Podkroví prošlo kompletní rekonstrukcí v roce 2020. Dům může sloužit jako dvougenerační, v obou patrech samostatná vybavená kuchyň i sociální zázemí, vše je otázkou vaší fantazie o využití daných prostor domu. Obytná přízemní část činí 110 m2 plus terasa, garáž a stání pro auto.

Podkroví je o velikosti 160 m2 s novou kuchyní včetně spotřebičů z r. 2020. Podkrovní část má vlastní klimatizaci LG umístěnou v obývací částí spojené s velkou kuchyní. Dům je ze dvou třetin podsklepený. Sklepní prostor je čistý a rovněž vybavený sociálním zázemím (koupelna s vanou, samostatné WC, sušárna, dvě místnosti na uskladnění třeba sportovního vybavení apod a centrální místnost pro tělocvičnu nebo ping pong. V celém prostoru je dlažba.

Velkou výhodou je parkovací stání přímo u domu, které je zastřešené a další zastřešené stání pro 2 auta před domem.

Elektřina klasicky 220V a 380V, voda obecní, dům je napojen na kanalizaci. Vytápění vlastním kotlem BAXI na plyn s termoregulací pro každé patro zvlášť včetně záznamu spotřeby tepla.

K dispozici je krásná a udržovaná zahrada s posezením.

Vřele doporučuji prohlídku. Občanská vybavenost v místě.

Financování vyřizujeme prostřednictvím našich zkušených hypotéčních poradců za co nejvýhodnějších podmínek pro Vás.