SphinxReality  

E. č. 603
   
Typ: Prodej
Charakter: Rodinný dům 4+1
Lokalita: Těrlicko Hradiště
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: 1744 m2
Okres: Karviná
Cena: 3.290.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.: (+420) 604 825 730
Energetiká náročnost: G

Popis nemovitosti:

Nabízíme samostatně stojící rodinný dům velikosti 4+1 v klidném místě v Těrlicku Hradišti. Dům je z 1/2 podsklepený, jednopodlažní s obytným podkrovím. K domu je přistavěná garáž. Obytná plocha domu je 139 m2.

Dispozice domu:
1.PP - sklepní prostory, kotel na plyn
1.NP - vstupní chodba, předsíň, obývací pokoj, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC.
Obytné podkroví: 3 pokoje, u jednoho pokoje je šatna, koupelna s vanou společná s WC

Dům je zděný, zateplený, v 1.NP částečně el. v mědi, ostatní hliník, podlahy plovoucí, keramická dlažba, v horním patře betonová pokrytá koberci, v r. 2000 proběhla celková adaptace a modernizace domu s přístavbou podkroví, v r. 2010 nová plastová okna, v r. 2013 rekonstrukce koupelen, v r. 2018 nové vstupní dveře. Dům je udržovaný ve velmi dobrém technickém stavu.

Je napojen na veřejný vodovod, dále na elektřinu i plyn. Vytápění je plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. Kanalizace - žumpa.

Zahrada není oplocená, ale je hotová dokumentace na oplocení. Na zahradě je velice pěkný altán, k dispozici je skleník zahradní domek na nářadí. Jinak je zahrada osázená ovocnými a okrasnými stromy a keři. Dům je umístěn tak, že není rušen žádným sousedem a skýtá naprosté soukromí. Nachází se v roztroušené zástavbě, ale umístěný tak, že Vás bezprostředně neomezuje žádný soused.

Vřele doporučuji prohlídku. Občanská vybavenost v místě.

Financování vyřizujeme prostřednictvím našich zkušených hypotéčních poradců bez dalších poplatků.