SphinxReality  

E. č. 605
   
Typ: Prodej
Charakter: Rodinný dům - 2+1 a 4+1
Lokalita: Ostrava - Stará Bělá
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: 765 m2
Okres: Ostrava
Cena: 2.950.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.:
(+420) 604 825 730
Energetiká náročnost: Energetický štítek se zpracovává, proto dle povinnosti uvádím třídu G

Popis nemovitosti:

Prodej rodinného domu o velikosti 2+1 a 4+1 najdeme v lokalitě Ostrava - Stará Bělá. Volně stojící dvoupodlažní dům s obytným podkrovím, podsklepený se šikmou sedlovou střechou z roku 1952 prošel v r. 1990 adaptací, v rámci které byla provedena nástavba domu o 2.NP a obytné podkroví a ústřední vytápění v celém domě, v r. 1996 byla provedena plynofikace domu a instalován kotel na plyn, v r. 2002 provedena výměna oken v 1.NP za plastová s izolačními dvojskly.

Zastavěná plocha domu je 101 m2. Obytná plocha je 210 m2. Užitná plocha domu včetně sklepních a půdních prostor je cca 270 m2.

Dispozice:
1.PP: sklepní prostory využívané jako dílna, spíž, sklad na ovoce a brambory a kotelna s plynovým kotlem.
1.NP: vstupní předsíňka, chodba, ze které je vstup do malé komory, na WC, do koupelny, ložnice, obývacího pokoje a kuchyně se spíží. Z předsíně se dostaneme po schodišti do 2.NP.... v mezipatře je malý pokojík s oknem slouží jako šatna, případně možno využít i jako pracovnu
2.NP: ložnice, obývací pokoj s balkonem spojený s kuchyní (bez kuchyňské linky), koupelna společná s WC. Z chodby je vstup na balkon.
Obytné podkroví: ložnice a velký prostorný pokoj s přiznanými trámy.

Dům skýtá dostatek prostoru i pro početnější rodinu.

Dům je postaven ze smíšeného zdiva, horní přistavěná část z tvárnic vše tloušťky 45 cm. Fasáda nezateplená. Střecha je pokryta taškami. V domě je obecní voda, odkanalizování řešeno veřejnou obecní kanalizací, vytápění plynovým kotlem.

Pozemek o rozloze 765 m2 je celý oplocen. Zahrada je převážně zatravněná, s ovocnými a okrasnými stromy a keři, částečně zpevněná betonovými panely jako příjezd ke garáži pro dvě auta.

Dům se nachází v zástavbě rodinných domů s dobrou občanskou vybaveností v dosahu a dobrou dostupností autobusové dopravy MHD, nedaleko i tramvajová doprava v městské části Dubina.

Pěkný, prostorný dům v dobrém stavu, připravený k úpravě a modernizaci dle vlastních představ. Situován je v klidové žádané lokalitě Ostravy.

Financování vyřizujeme prostřednictvím našich zkušených hypotéčních poradců.