SphinxReality  

E. č. 605
   
Typ: Prodej
Charakter: Rodinný dům - 2x 3+1
Lokalita: Petřvald u Karviné
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: 1.174 m2 + 238 m2 zast. plochy
Okres: Karviná
Cena: 3.750.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.:
(+420) 604 825 730
Energetiká náročnost: G

Popis nemovitosti:

Prodej velice pěkného zrekonstruovaného rodinného domu o velikosti 2 x 3+1 v žádané lokalitě Petřvaldu u Karviné. Dvoupodlažní dům z poloviny podsklepený prošel rekonstrukcí v r. 2015 - 2017 umožňuje jak dvougenerační bydlení tak bydlení v kombinaci s pronájmem druhé části, která Vám může zaplatit hypotéku na koupi domu.

Zastavěná plocha domu je 238 m2. Obytná plocha obou bytových jednotek je 176 m2.
Dispozice:
1.bytová jednotka se nachází v 1.NP: vstupní předsíňka, chodba, 3 pokoje, kuchyň, koupelna, WC. Její výměra je 89 m2.
2.bytová jednotka se samostatným vstupem z 1.NP: kuchyň, koupelna, komora, WC, chodba se schodištěm do 2.NP, kde jsou 3 pokoje. Její výměra je 86 m2 a je zařízena k pronájmu. Prodává se i s vybavením k pronájmu.
Každá bytová jednotka má samostatný vstup i samostatné elektro hodiny.

Dům má polystyrenem zateplenou fasádu s odvětráváním s 2 cm prostorem, střecha a půdní prostory jsou zatepleny foukanou izolací. Celý dům včetně garáže byl odizolován svislou hydroizolací a je nově oddrenážovaný. Střecha je pokryta plechovými taškami. Došlo k výměně elektřiny do mědi, vody do plastu, nové odpady a kanalizace - nová šachta. Vytápění je řešeno novým automatickým kombinovaným kotlem se zásobníkem na tuhá paliva a krbem. Roční náklady na vytápění vč. ohřevu vody je 15.000,- Kč. Alternativní ohřev vody je na elektřinu. Dále byly provedeny nové omítky, dlažby apod.

Pozemek o rozloze 1.174 m2 je celý oplocen z přední části betonovým prefabrikátovým plotem. Příjezd k domu a vstup je vydlážděn zámkovou dlažbou, zbývající část zahrady je zatravněn a osázen ovocnými i okrasnými stromy a část je využita na zeleninovou zahrádku. Vstupní brána je na dálkové ovládání s domovním telefonem do obou bytových jednotek. Před domem je kryté venkovní posezení.

Dům se nachází v zástavbě rodinných domů kousek od základní školy, v blízkosti jsou obchody, obecní úřad, autobus, pošta apod. Výhodou je dobrá dostupnost do Ostravy, Orlové, Havířova i do Karviné.

Financování pomůžeme vyřídit prostřednictvím zkušených hypotéčních poradců.