SphinxReality  

E. č. 608
   
Typ: Prodej
Charakter: Rodinný dům 3+1
Lokalita: Petrovice u Karviné
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: 3001 m2 + 8714 m2
Okres: Karviná
Cena: 2.700.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.: (+420) 604 825 730
Energetiká náročnost: D

Popis nemovitosti:

Prodej rekonstruovaného rodinného domu o velikosti 3+1, který se nachází v Petrovicích u Karviné. Dům se nachází v klidném místě polosamoty za lesem v sousedstí dalších dvou rodinných domů.

Jedná se o zděný jednopodlažní nepodsklepený dům o velikosti 3+1 se zimní zahradou.
Dispozice domu - vstup do domu je zajištěn přes vytápěnou zimní zahradu, dále je předsíň s vestavěnou skříní, chodba, která propojuje dětský pokoj, obývacím pokojem a kuchyň s jídelním koutem přes kterou se dostaneme do ložnice a do sociálního zařízení - koupelny, WC a technické místnosti, kde je umístěn kotel.

Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva. Voda obecní + je k dispozici studna na pozemku, odkanalizování řešeno žumpou. Dům má plastová okna s izolačním trojsklem. Dům prošel kompletní rekonstrukcí kolaudovanou v roce 2003. Veškeré nové rozvody - vody, odpadů, elektřiny, vytápění, nový kotel, okna - plastová a dřevěná Euro okna, u kuchyně venkovní žaluzie, nové podlahy, omítky, zachovány byly původní klenbové stropy. Nová kuchyň a koupelna.

U domu je pozemek o velikosti 3001 m2 a dalších 8714 m2, které jsou v nájmu Zemědělského družstva. U domu najdeme hosodářskou budovu s dispozicí 2 místností využívaných jako spíž a dílna. V hospodářské budově je k dispozici sporák napojený na PB. Auto lze parkovat v garážovém stání.

Doporučuji prohlídku! Pěkné klidné místo.

Financování pomůžeme vyřídit prostřednictvím zkušených hypotéčních poradců.