SphinxReality  

E. č. 608
   
Typ: Prodej
Charakter: Rodinný dům 5+1
Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: 900 m2
Okres: Frýdek Místek
Cena: 5.450.000,- Kč
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.: (+420) 604 825 730
Energetiká náročnost: D

Popis nemovitosti:

Prodej pěkného rodinného domu, který se nachází ve Frýdlantě nad Ostravicí. Dům se nachází v klidném místě v okrajové části obce s rozvolněnou zástavbou a přesto s výbornou dopravní dostupností do centra vzdáleného cca 5min a kousek od hlavní spojnice na Ostravu. S pozemku je nádherný výhledem na Lysou horu, Smrk a masiv Ondřejníku.

Jedná se o zděný ceopodsklepený dům o velikosti 5+1 s garáží.
1NP - velká obytná místnost spojená s kuchyňským koutem, samostatný pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC, chodba se schodištěm.
2NP- 3 neprůchozí pokoje, koupelna s vanou a WC, chodba.
Vytápění je řešeno elektrokotlem s možností připojení krbových kamen nebo kotle na tuhá paliva. Voda obecní + je k dispozici studna na pozemku, odkanalizování prostřednictvím tříkomorové jímky. Dům je zateplen 15 cm izolací, plastová okna s izolačním trojsklem. Dům prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí od samotných základů až po kompletní novou střechu včetně nového krovu. Veškeré nové rozvody - vody, odpadů, elektřiny, vytápění, nový kotel, ...., nové podlahy, stropy, omítky, ..... Zkrátka vše kompletně nové.

Pozemek o velikosti cca 900 m2. Jedná se o nádherné místo s krásným okolním rozhledem na horské masivy. Dům je kousek od centra obce a současně v horské oblasti. Lokalita zajišťuje velmi dobrý přístup a to i v zimním období.

Doporučuji prohlídku!

Financování pomůžeme vyřídit prostřednictvím zkušených hypotéčních poradců.