SphinxReality  

E. č. 609
   
Typ: Prodej
Charakter: Rodinný dům 3+1 a 2+KK
Lokalita: Havířov - Dolní Suchá
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Výměra: cca 2 600 m2
Okres: Karviná
Cena: 3.900.000,- Kč s možností dohody
Makléř: Ing. Hana Šurkovská
tel.: (+420) 604 825 730
Energetiká náročnost: D

Popis nemovitosti:

Nabízíme velice pěkný a dobře udržovaný rodinný dům, s možností využití i jako dvougenerační  dům v Dolní Suché. Dům se nachází v klidném místě s dobrou dostupností do centra Havířova a to i autobusem, který je cca 5 min. od domu, škola 10 min., školka 15 min., obchody cca 7 min.

Dům má obytnou plochu cca 160 m2, je z poloviny podsklepen (sklepy jsou suché a čisté).
V přízemí domu se nachází bytová jednotka 3+1 s vlastním wc a koupelnou
v prvním patře 2+KK+pracovna taktéž s vlastním sociálním zázemím. Obě bytové jednotky mají vlastní hodiny elektro.
Původní dům je z r. 1927, celkovou rekonstrukcí prošel v r. 2000. Elektřina je v přízemí v Al, v podkroví v Cu. Voda je obecní, k dispozici plyn, vytápění je na tuhá paliva a v obývacím pokoji jsou kachlová kamna s velmi dobrou výhřevností. Dům je napojen na kanalizaci. V rámci rekonstrukce proběhla v r. 2000 výměna střechy s krytinou - bondský šindel., terénní úpravy kolem domu, v r. 2009 částečná výměna oken za plastová. Dům má silné 45 cm hrubé zdi. Vytápění domu vyjde cca na 12 - 15.000,-/rok.

K dispozici je hospodářská budova s garáží a garážovým stáním. Zahrada o velikosti cca 2.600 m2 je velice udržovaný a velmi pečlivě rozplánována, je oplocena. Najdeme zde spoustu stromů a keřů ať už ovodných nebo okrasných, ale i léčivé stromy a rostliny dovezené z celého světa. Na zahradě se nachází komplentní zázemí a vyžití nejen pro děti, ale i pro odpočinek a relax, stejně tak pro pěstování a chov domácího zvířectva (chlév, králíkárna, kurník, kotec pro psa, prostor pro kačeny apod.) Najdeme zde i zásobárnu na dešťovou vodu, skleník, zemljanku, uzák, ohniště, venkovní dílu a spoustu venovních posezení v zákoutí udržované zahrady.

Dům je možno koupit pouze s částí zahrady o cca 900 - 1000 m2 menší o což bude přizpůsobena kupní cena.

Financování pomůžeme vyřídit prostřednictvím zkušených hypotéčních poradců.